Pákové

Sleva! Třípákový kávovar PACIFIC MULTIBOILER III Zobrazit větší

Třípákový kávovar PACIFIC MULTIBOILER III

7240193

Nový produkt

Třípákový kávovar PACIFIC MULTIBOILER III

Více informací

SKLADEM

Cena bez DPH:
105 788 Kč
Cena s DPH:
128 003 Kč

Ušetříte:

-34 112 Kč

Běžná cena:

139 900 Kč bez DPH

Více informací

Profesionální třískupinový kávovar Pacific Multiboiler (tři samostatné boilery pro páky a jeden objemnější pro dostatečné množství k výdeji horké vody a páry s individuální a velice přesnou elektronickou regulací teploty (odchylka do 0,8°C). Snadné programovatelné ovládání, dotykový ovládací panel (3 řádky) a elegantní LED osvětlená ovládací tlačítka a prostor pod skupinou.
Volba spuštění systému Save energy pro automatické řízení spotřeby (snížení celkového příkonu až o 50%) pro výraznou úsporu energie a připravenost kávovaru. Systém pro kontrolu výdeje, automatické mycí cykly, funkce autodiagnostiky, upozornění na zavápnění.

zvýšený prostor pod skupinou: až 180mmsklopná polička pro výdej do malých šálkůpřesná regulace teploty jednotlivých skupinpřesná regulace teploty jednotlivých boilerůdisplej zobrazující teplotu každého z bojlerů a teplotu každé skupiny (možnost regulace)možnost přesného nastavení času propařeníprogramovatelné dávkování horké vodyautomatické dopouštění vody s čerpadlemsnadné, programovatelné ovládání s displejem (dotykový osvětlený ovládací panel se 3 řádky)osvětlení LED pro tlačítka a každou skupinufunkce Save energy pro auto.řízení spotřebyautomatické mycí cykly pro snadnou údržbusystém autodiagnostiky, kontrola výdeje nápojůnerezové provedení a bočnice z uhlíkových vláken