Plynové

Sleva! Plynový konvektomat Unox XEVC-2021-GPR Zobrazit větší

Plynový konvektomat Unox XEVC-2021-GPR

XEVC-2021-GPR

Nový produkt

Plynový konvektomat Unox XEVC-2021-GPR

Více informací

SKLADEM

Cena bez DPH:
507 000 Kč
Cena s DPH:
613 470 Kč

Ušetříte:

-152 000 Kč

Běžná cena:

659 000 Kč bez DPH

Více informací

Konvektomat Unox - ZDARMA předvedeme a zaškolíme!!!

  • otevírání zprava doleva
  • nádoby: 20x GN 2/1
  • rozteč vsunů: 67 mm
  • elektrický příkon: 1,7 kW
  • max. příkon plynu: G20, G25, G30, G31 - 70 kW
  • rozměry šxhxv: 882 x 1207 x 1866 mm
  • hmotnost: 230 kg
  • napětí/frekvence: 230 V ~ 1N / 50-60 Hz

Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonějšší, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkoplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem skušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, ikdyž ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Úspora
suroviny

Teplota, vlhkost, rychlost proudění vzduchu, čas. Způsob jakým jsou tyto elementy kombinovány určují finální výsledek varných a pečících procesů. Unox vám dává možnost, mít je zcela pod kontrolou. Záruka jednotnosti výsledku. Dodržování nastavených parametrů. Jistota znovuopakovatelnosti výsledného pokrmu. Mnohostranné kombinace. K dispozici máte škálu doplňkových zařízení a příslušenství, které zaručí všestrannost vašeho konvektomatu bez potřeby změnit zařízení. Můžete chtít dělat cokoli a Unox vám bude nápomocen: v maximální jednoduchosti.

Úspora 
času

Neztrácejte čas vy a ani vaši zaměstnanci. Mnoho operací probíhá ve většině modelů zařízení Unox zcela automaticky. Hned na úvod například ta zdánlivě nejvíce vzdálená varným procesům: mytí zařízení. Dále pak regulace množství vlhkosti, rychlosti proudění vzduchu, tepelných změn. Pokud k tomu přidáte i možnost uložit varné a pečící procesy do paměti zařízení a kdykoli je znovu zopakovat, můžete si lehce představit, kolik času se zařízením Unox ušetříte.

Úspora 
prostoru

Míra efetivity kuchyně je závislá od způsobu organizace prostoru. Unox vám proto nabízí možnost zapojení více zařízení do sestavy nad sebe. Při využití stejného množství prostoru máte tak k dispozici více vsuvů a tím možnost připravovat více pokrmů současně. A nejen to. Můžete ušetřit i prostor potřebný pro instalaci extreního systému pro filtraci vody a využít technologii zabudovanou v zařízení Unox. V neposlední řadě díky multifuknčnímu zařízení Unox máte možnost pouze s jedním zařízením zastat různého postupy přípravy pokrmů, které za běžných okolností vyžadují využití více typů zařízení.

Úspora 
energie

Konvektomaty a pece Unox spotřebují průměrně až o 30% méně energie než tradiční profesionální konvektomaty. Jelikož je celý průběh každého varného a pečícího procesu kontrolovaný, vyvarujete se riziku konzumace nadbytečné energie. Přílušná řešení optimalizují distribuci enegie mezi propojená zařízení Unox. Navíc máte možnost kdykoli zobrazit na svém mobilním telefonu údaje o energetické spotřebě a statistiky využití všech zařízení. Náklady na jejich provoz jsou tedy zcela pod vaší kontrolou.

Na zakázku vyrobený vozík: Kapacita a rozteč vsunů může být vyrobena dle specifických požadavků. Minimální objednatelné množství: 2 vozíky. Příplatek za vozík: 2 750,00 Kč

Otevírání zleva doprava: XEVC-2021-EPL/ XEVC-2021-GPL - Příplatek 8250,00 Kč

TECHNICKÉ PARAMETRY

Šířka(mm) 882
Hloubka(mm) 1207
Výška(mm) 1866
Hmotnost(kg) 200
Elektrický příkon(kW) 1,7
rozteč mezi vsuny(mm) 67
Kapacita GN(ks) 20 x GN 2/1